Moxa Türkiye

Seri Cihaz Sunucuları

seri cihaz sunucuları

Moxa’nın NPort serisi seri cihaz sunucuları, seri verinin Ethernet’e transparan olarak taşınmasını sağlayan endüstriyel cihazlardır. Uygulama ihtiyacına göre farklı port sayısı, arayüz tipi, montaj türü, endüstriyel koruma vb özelliklere sahip birçok farklı modelde sunulmaktadır.

NPort Administrator

NPort Administrator, Moxa NPort endüstriyel seri cihaz sunucularının izlenmesi, konfigürasyonu ve COM eşleştirmesi gibi işlevlerini gerçekleştirebilen ve yönetimini yapabilmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Yazılımı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Modbus, PROFIBUS, PROFINET, EtherNet/IP, DNP3, J1939, DF1 gibi birçok farklı protokol desteğine sahip bir çözüm mü arıyorsunuz? Moxa MGate serisi protokol dönüştücülere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

​Moxa, 30 yılı aşkın deneyimiyle bağlanabilirlik konusunda ​kullanıcılara güvenilir ağ çözümleri sağlıyor. Seri – Ethernet dönüşümünde kapsamlı ürün portföyü, bağlanabilirlik ihtiyaçlarınıza en uygun cevabı vermeyi ve bağlantılarınızı basitleştirmeyi amaçlıyor. Bu konuda daha fazla bilgi için çözüm sayfamızı inceleyin:

seri cihaz sunucuları,nport,seri çeviriciler,nport administrator seri cihaz sunucuları

​İhtiyacınıza en uygun modelin hangisi olduğundan emin değil misiniz?
​Size yardımcı olalım: