Moxa Türkiye

Moxa PTC-101-M12 Serisi​

EN 50121-4 Ethernet-to-fiber media converter

  • 10/100BaseT(X) auto-negotiation ve auto-MDI/MDI-X
  • Link Fault Pass-Through (LFP)
  • Röle çıktısı ile güç kesintisi alarm foksiyonu
  • Yedekli DC Besleme bağlantısı 
  • M12 titreşime dayanıklı konektor ile bağlantı
  • -40 – 85°C sıcaklık aralığında çalışma 
  • PTC-101-M12-S-SC-LV-T: Endüstriyel 10/100BaseT(X) – 100BaseFX media converter, M12 konektör, single-mode, SC konektör, 20-72 VDC güç girişi, -40 ila 85°C çalışma sıcaklık aralığı
  • PTC-101-M12-S-ST-LV-T: Endüstriyel 10/100BaseT(X) – 100BaseFX media converter, M12 konektör, single-mode, ST konektör, 20-72 VDC güç girişi, -40 ila 85°C çalışma sıcaklık aralığı
  • PTC-101-M12-S-SC-LV-CT-T : Endüstriyel 10/100BaseT(X) – 100BaseFX media converter, M12 konektör, single-mode, SC konektör, 20-72 VDC güç girişi, koruyucu kaplama, -40 ila 85°C çalışma sıcaklık aralığı
  • PTC-101-M12-S-ST-LV-CT-T : Endüstriyel 10/100BaseT(X) – 100BaseFX media converter, M12 konektör, single-mode, ST konektör, 20-72 VDC güç girişi, koruyucu kaplama, -40 ila 85°C çalışma sıcaklık aralığı

PTC-101-M12 EN 50121-4 Ethernet-fiber çeviriciler 10/100BaseT(X) – 100BaseFX çevirimi yapmaktadır. Fiber portları SC/ST konektörlü seçilebilmektedir ve ethernet bağlantısı titreşime dayanıklı M12 konektörler ile sağlanmaktadır. PTC-101-M12  çeviriciler IEEE 802.3, IEEE 802.3u/x protokol desteği, 10/100M, full/half-duplex,

MDI/MDI-X otomatik tanımlama özelliği ve minimum altyapı maliyeti ile komple endüstriyel ethernet çözümü sunmaktadır. EN 50121-4 sertifikalı PTC-101-M12  raylı sistem uygulamalarında yol kenarı haberleşmesi altyapıları için ideal çözümler sunmaktadır.