GSL Mühendislik, GDS 2014 Kapsamında Dünyanın Dört Bir Yanından Moxa Distribütörleriyle Buluştu

 

Moxa, her 3 senede bir düzenlediği Global Distributor Summit (Küresel Distribütör Zirvesi) buluşmasını bu yıl 2 – 5 Eylül arasında San Francisco’nun en prestijli otellerinden Westin St. Francis’te gerçekleştirdi. Zirveye Moxa’nın 60 üzeri farklı ülkede faaliyet gösteren distribütör firmalarından temsilciler katıldı. GSL Mühendislik de, 2003 yılından bu yana olduğu gibi bu GDS’te de Türkiye’nin bilinen ve güvenilir yüzü olarak toplantıda yer aldı. GSL Mühendislik’i temsilen zirveye GSL Mühendislik kurucu ortağı Nesrin Özdemir ile kurucu ortaklığının yanı sıra Genel Müdür unvanına sahip Ümit Özdemir katıldı.

Moxa’nın önümüzdeki döneme ait strateji ve açılımlarının yanı sıra zirvede bu senenin teması olarak belirlenen Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) konusu da, alanında uzman birçok katılımcının katkısıyla tartışıldı. Bu temalı toplantının açılış konuşması, Endüstriyel İnternet Konsorsiyumu İcra Direktörü Dr. Richard Soley tarafından yapıldı. Dr. Soley, Cisco, IBM, Intel, General Electric ve AT&T tarafından kurulan bu kar amacı gütmeyen kuruluşta endüstrinin en iyi uygulamaları ve standartlarının geliştirilmesine liderlik ediyor.

Nesnelerin İnterneti’ne dair önemli uygulamalara imza atan Moxa da Endüstriyel İnternet Konsorsiyumu’nun vizyonunu da benimseyen üretici firmaların başında geliyor. GSL Mühendislik, Moxa’nın öncülük ettiği bu akımda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Moxa’nın Distributor Partner Program kategorisinde Gold Partner olmaya aday olan GSL Mühendislik, önümüzdeki yıllarda da Moxa’nın Türkiye Ana Distribütörü olarak faaliyetlerine geniş portföyü, stoklu hizmeti, yılların verdiği güvenilir tecrübesi ve üstün teknik desteği ile devam etmeye hazırlanıyor.


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.