24-26 Mayıs’ta “2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı”nda Ulaştırma Sektörü Paydaşlarıyla Buluşuyoruz

GSL Mühendislik, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün teknik desteği ile 24-26 Mayıs 2017’de ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda (Congresium Ankara) düzenlenecek olan 2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda, K-49 nolu standında ulaşım sektörünün paydaşlarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor. 

Bu yıl ikincisi düzenlenen fuarın geçtiğimiz yıl 737’si bakanlık ve kamu kurumlarından olmak üzere 5226 ziyaretçiye ev sahipliği yapmış olduğu, bu sene de ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile (projeci, müteahhit, müşavir) sektörün diğer ilgili paydaşları olan yeni makine, malzeme ve ekipman üretici ve tedarikçilerinden yoğun katılım beklendiği ifade ediliyor. 

Medyada “Mega Projelerin Gizli Kahramanları Görücüye Çıkıyor” başlığıyla kendisine yer bulan fuarda, akıllı ulaşım sistemlerine yönelik birçok endüstriyel uygulama, dünyanın dört bir yanından referanslarla GSL standında sunuluyor olacak. 

Kyland, Moxa ve Robustel markalarından ulaştırma sektörüne yönelik çözümlerin GSL standında sunulacağı fuarda katılımcılar, sektörün önde gelen müteahhit firmalarıyla birebir görüşme şansı da yakalayacak. 

Şimdiye kadar ulaştırma da dahil birçok alanda çok çeşitli projelere katkı vermiş olan GSL’nin proje referanslarını incelemek için tıklayınız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.